Skip Sidebar

Over ons

Vrijwilligers worden ingezet bij mensen met een chronisch ziekte, dementie en een lichamelijke en /of verstandelijke beperking.

Daarnaast zetten wij vrijwilligers in bij de thuisadministratie ...

WelzijnMensen met een beperkingOuderen
Deel
Actief maatje gezocht!

Actief maatje gezocht!

Structureel werk · 2–3 uur/week
H.G. Gooszenstraat 10, 7415 CL Deventer, Nederland
WelzijnMensen met een beperkingOuderen
Maatschappelijke stage Delen
Vrijwillige Thuiszorg Carinova
#67049
Scan me of ga naar www.masdeventer.nl/o/Carinova-Mantelzorgondersteuning/Maatschappelijke-stages/Actief-maatje-gezocht/67049 om je aan te melden

Contactpersoon

Samenvatting

Meneer (1968) met spierziekte zoekt vrijwilliger voor een beetje actief en een beetje gezelligheid:)!

Uitgebreide omschrijving

Dhr. met spierziekte zoekt iemand die eens in de 14 dagen met hem wil wandelen (max 20 minuten), fietsen, samen koken of een momentje van gezelligheid komt brengen. Dhr. staat open voor iemand die met eigen initiatieven komt. Voorkeur gaat uit naar dinsdag of donderdagochtend en iemand in de leeftijd van 50 tot 65 jaar. Ben jij die initiatief nemende vrijwilliger die deze dhr. eens in de 14 dagen een goede invulling van de dag komt bezorgen, meld je dan nu aan!

Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

Maatschappelijke stage Delen

Over Vrijwillige Thuiszorg Carinova

Vrijwilligers worden ingezet bij mensen met een chronisch ziekte, dementie en een lichamelijke en /of verstandelijke beperking.

Daarnaast zetten wij vrijwilligers in bij de thuisadministratie. De vrijwilligers helpen mensen met geldzaken en administratie op orde te brengen.